Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest ndz cze 25, 2017 8:57 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Torebki foliowe z nadrukiem? I inne konieczne rzeczy do pakowania do sklepu? Bo tak naprawdę nie wiem, a moja przyjaciółka mnie poprosiła, żębym jej doradził bo z kolei jej tata ma problemy z zaopatrzeniem w takowe i tak oto powstał ten temat ;P może będziecie mi w stanie coś doradzić? Bo już się zobowiałem, że poszukam po różnych forach, stronach internetowych i ogólnie, że coś pomogę, ale póki co się zapowiada, że na nic się zda tak naprawdę moja pomoc bo nie mogę na nic wpaść.. także jesteście moją ostatnią deską ratunku :P doradźcie coś!

Awatar użytkownika

Jak chcesz zamówić dużą ilość torebek foliowych z nadrukami to tylko z tej strony internetowej ;) jest tam naprawdę bardzo tanio i do tego jeszcze tak naprawdę można dogadać się z włacicielem firmy co do wielu parametrów itp.

Awatar użytkownika

Jak zamwiałem woreczki próżniowe WOPAK to właśnie zwróciłam uwagę, że mają tam w swojej dyspozycji właśnie liczne torebki, reklamówki itp. spokojnie może tata Twojej przyciółki stamtąd zmawiać ;) ja to robię od bardzo dawna i nigdy nie miałem najmniejszych problemów. Także możesz to jej doradzić.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC