Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest śr sie 23, 2017 9:25 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam pewne kłopoty, otóż bardzo duże problemy sprawia mi zarządzanie produkcją i obsługa naszych towarów w magazynie. Jest po prostu tego zbyt wiele i ciężko to ogarnąć. Firma rozrosła się w takim tempie, że nawet nie było to płynne przejście, a prawdziwy skok i przepaść technologiczna, między tym co było na początku, a jest teraz. No ale właśnie przez to czuję, że mam poważne braki w wiedzy i nie potrafię dobrze to wszystko zorganizować. Tym samym, chciałbym Was poprosić o pewną radę. Do jakiej firmy mógłbym się zgłosić, żeby mi pomogła? Wiem, że kwestia jest głównie tego, żeby to dobrze zorganizować, także potrzebuję fachowców w tym zakresie. Ktoś coś potrafi doradzić na tym forum?

Awatar użytkownika

Zgłoś się tutaj. Ta firma oferuje bardzo profesjonalną obsługę magazynową Think i bez problemu będą w stanie Ci pomóc z Twoim problemem. Po prostu wszystko dobrze zorganizują i może wdroążą jakiś specjalny system, żeby Ci ułatwić kontrolę. Takie coś naprawdę pomaga.

Awatar użytkownika

U nas w firmie zainwestowaliśmy w profesjonalny program do planowania produkcji Think i szczerze Ci powiem, że od tej pory wszystko jest praktyczniezautomatyzowane. Bo wszystko jest obliczane przez ten program i wystarczy w nim robić tylko przegląd danych itp.

Awatar użytkownika

Wykup sobie program MES Think, a problem zniknie na dobre. Musisz po prostu mieć dobrą kontrolę przez różne aplikacje i programy. Nie jest to trudne do wdrożenia. Zgłoś się do tej firmy i sam zobaczysz jak Ci pomogą z Twoimi problemami. Tak czy inaczej problem będzie finalnie rozwiązany.

Awatar użytkownika

Ja też nie cierpię tego aspektu organizycjnego ale zgłosiłem się do firmy Think i pomogła mi ona całkowicie zmienić system postrzegania i ogólnie organizacji pracy w mojej firmie. Robiłem sporo błędów i dobrze, że tacy fachowcy z zewnątrz są w stanie w odpowiednim momencie wkroczyć do akcji i coś podpowiedzieć

Awatar użytkownika

Dokładnie, co firma z zewnątrz to firma.. czasem sami nic nie dostrzeżemy gdzie popełniamy bład

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC