Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest ndz cze 25, 2017 8:55 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Siema! Piszę, gdyż mam dylemat. Chcę otworzyć stację z benzyną i nie wiem, jakie rzeczy powinienem kupić, aby wsio funkcjonowało sprawnie. Nie wiem, produkty rodzaju stylowe obrzeża wysepki pod dystrybutor, towary rodzaju stylowe kosze na śmieci itd.. W którym miejscu takie cuś nabyć i jakie produkty jeszcze muszę kupić? Dzięki za podpowiedzi! :)

Awatar użytkownika

Spore wyzwanie cie czeka! Wow! Tak mnie wkręciłeś w tę kwestię, że samodzielnie poszperałem w Internecie, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o tym biznesie. Wpierw wpisałem taki tekst śmietniki kontenerowe producent a potem wyskoczyło mi wiele linków, takich jak ten ten przedsiębiorstwa Projekt-System. Może wykorzystasz go? PR maja dobry, po tym, co wywnioskowałem. Tak też myślę, że chyba szybciej tu skompletujesz odpowiedni sprzęt na twoją stację niż poszukując pojedyncze przedmioty. Zdałbym się jednak na profesjonalistów w tym temacie, by nie tracić czasu.

Awatar użytkownika

Potrzebnych gadżetów do benzynowych stacji jest na rynku wiele. Ja jestem zdania, że powinieneś poszukać dystrybutora, który ma doświadczenie w tego rodzaju obszarze. Z doświadczenia wskazać mam możliwość ofertę przedsiębiorstwa Projekt-System - ja odszukałem w ich sklepie wszystkie potrzebne towary. A na prowadzoną przez nich stronę http://projekt-system.pl/pl/c/Pojemniki-do-segregacji/16 wpadłem ot tak. Zwyczajnie użyłem wyszukiwarkę, wklepując coś w stylu: "altany śmietnikowe producent" i bach. Jednakże mogę stwierdzić, że oni mają całkiem niegłupie zasady zakupów. A więc polecam Ci callnąć do tej firemki.

Awatar użytkownika

No proszę - zebrało się na forum już wielu specjalistów w temacie paliw :) No to dodam własne trzy zdania. Ja z kolei wpisałam sobie w pasek wyszukiwania taką frazę: pojemnik na sorbent sklep online i …sporo ofert się tutaj kryje – przyznaję. Masz niezły problem do zgryzienia, aby coś dobrać.

Awatar użytkownika

Dystrybuowanie paliwka to chyba korzystny interesik, nieprawdaż? :D Słyszałam, że możesz zyskać miliony! Jeśli więc chcesz prowadzić stację paliwową to niewątpliwie błyskawicznie zwiększysz zyski. Starczy, że ustawisz wytrzymałe i tanie banery reklamowe oraz znajdziesz tanią ofertę pod określeniem rodzaju „pojemnik na sorbent” i zarobisz! Tylko nie zapomnij, aby ustawić dobre ceny paliwa, abowiem jest meega drogie ;/

Awatar użytkownika

Ceny benzyny obecnie są niezwykle wysokie. Jednakże, gdy zajeżdżam na stacyjkę benzynową, często zwracam uwagę na poziom obsługi i estetykę. Sympatyczni sprzedawcy i choćby estetyczna altana śmietnikowa, albo akcesoria tego typu, jak między innymi obrzeża wysepki pod dystrybutor to ważna kwestia, serio. To na tyle, co pragnę rzeknąć.

Awatar użytkownika

Wow! Jak się rozgadaliście! :) :) Wdzięczny jestem za wszystkie trafne wskazówki. Znaczy, podsumowując, trzeba mi odszukać wyspecjalizowanego dystrybutora z produktami dla stacji benzynowej i trzeba mi szukać też anonsów w stylu: " tanie banery reklamowe " - powinno zadziałać. Biorę się zatem do działania! Cześć i czołem!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC