Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest wt cze 27, 2017 1:44 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich! Ostatnio zauważyłem, że coś złego dzieje się w moim przedsiębiorstwie. Mam przeczucia, że moje finanse są złe. Dlatego tak rozważam czy nie skorzystać z dobrego doradztwa podatkowego. Chciałbym być pewny, że wszystko jest w porządku z moją firmą. Co Wy o tym sądzicie? A Wy posiadacie jakieś problemy podatkowe w swoich przedsiębiorstwach?

Awatar użytkownika

Firma, w której pracuję nie ma wcale kłopotów z finansami. Do niedawna były różnorodne przeciwności, jednak w rezultacie dało się wyjść na swoje. Jestem bardzo zadowolona, że tam pracuję, to daje mi dużą stabilizację. W obecnych czasach jest wszak o nią trudno. Pamiętam, że kilka lat temu byłam zatrudniona w firmie, w której były nieustająco jakieś trudności, ale mój przełożony był bardzo niezapobiegliwy , a przecież ja mojemu przełożonemu zawsze powtarzałam: tu masz ciekawe informacje o podatkach, zawsze warto się doszkolić. 

Awatar użytkownika

Kiedyś poszukiwałam w Internecie rzetelne poznańskie biuro rachunkowe, lecz niczego nie udało mi się odszukać : ) Mój partner popadł w tarapaty finansowe, a ja chciałabym mu jakoś pomóc. Tyle razy gadałam mu, by nie brał się za interesy, jednak on wcale nie chciał mnie posłuchać. 

Awatar użytkownika

Jedni posiadają kłopoty podatkowe, inni zaś nie. Tak bywa. Ja miałam, może nie ogromne, ale powiem, że gdybym nie obudziła się zawczasu to być może już nie posiadałabym swojej działalności. Kiedy spostrzegłam, że coś się nie zgadza w finansach spółki, zaczęłam szukać biura rachunkowego, ale nic nie mogłam znaleźć. Wszystko się zmieniło kiedy trafiłam całkowicie przypadkiem na pewną ulotkę, która była zatytułowana Biuro rachunkowe Grunwald. Z tego co zapamiętałam znalazłam ją gdzieś w banku.

Awatar użytkownika

Problemy z finansami w firmie mogą mieć różny charakter. Wiem coś o tym ponieważ w przedsiębiorstwie gdzie pracuję tak właśnie było. Dobre efekty przynosi korzystanie z porad podatkowych. Żeby określona firma należycie prosperowała nie wystarczy zdrowy rozsądek prezesa. Na ostateczny sukces składa się dużo czynników.

Awatar użytkownika

Słyszałam, że pewien radca podatkowy w mieście Poznaniu, może wiele zarobić, lecz to nie zawód dla mnie, ja zdecydowanie wolę swoją pracę w szkolnictwie, lubię pracować z młodzieżą : )

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC