Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest wt cze 27, 2017 1:46 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam, dziś sie loguje zeby sobie pogadac na temat kominków.Myślę ze jesli chodzi o kominek do salonu, najlepsze są tak zwane kominki rustykalne. Chętnie zaznajomię sie z Waszymi opiniami, ciekawi mnie czy spora ilość osób podziela moje zdanie. Trafiła do mnie jakiś czas temu ulotka, na której wielgachnymi literami było namazane "projekty kominków", tylko że wtedy jeszcze w ogóle nie interesował mnie temat kominków i zbyt pochopnie się jej pozbyłem, zupełnie niepotrzebnie....

Awatar użytkownika

Zamówiłam właśnie ekskluzywny kominek rustykalny i jestem zdania że to jest najlepszy kominek domowy jaki można wykonać. Początek był taki że dostała sie w moje ręce ulotka reklamowa z określeniem kominki oferta poznań. To było gdzieś w tym okresie jak już byliśmy przy kończeniu budowy domu. Od tamtej chwili właśnie zaczełam interesowac się czymś takim jak kominki. I świetnie mi to zrobiło bo teraz dokladnie wiem co jest w sprzedaży i jaki rodzaj kominka jak sie prezentuje. Dzisiaj jest fatalna pogoda wiec sobie troche poszperam w necie, ja moge bez końca patrzeć na te zdjęcia rozmaitych kominków. 

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC