Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest ndz lip 23, 2017 2:48 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Siema! Długi czas tutaj nie logowałem się, ale niestety wydarzyła się w moim życiu nieprzyjemna rzecz. Trzy tygodnie temu zostałem okradziony. Jacyś faceci włamali mi się do domu i wzieli bardzo drogi sprzęt muzyczny. Zbierałem na to długi czas, a tutaj taka porażka. Liczę na to, że policja złapie tych złodziei. Ale nie o tym chcę rozmawiać. Szukam pomysłu, aby zabezpieczyć swój dom przed ewentualnym włamaniem. Mnie ciekawi tania telewizja przemysłowa. Mówią, że to świetne rozwiązanie. Chce Was zapytać jakie posiadacie pomysły na ochronę Waszego mienia? Korzystacie z monitoringu czy stawiacie na firmy ochraniarskie, a może posiadacie inne pomysły?

Awatar użytkownika

Zabrakło by dnia, aby wymienić wszystkie pomysły na ochronę firm, itp. W moim wypadku sprawdził się bardzo szybki montaż systemów alarmowych. Jest to świetne rozwiązanie dla małej knajpki, tak jak moja. Umożliwia mi to ochronę mojego bistro. Wolę takie rozwiązania niż firmy ochroniarskie, ale oczywiście każdy ma swoje zdanie.

Awatar użytkownika

Jak ja jestem zadowolony, iż zainstalowałem w domu systemy alarmowe dla profesjonalistów. Teraz nie muszę już się martwić o swój dobytek. Własne alarmy zakupiłem w znanej firmie Securex.tv. Mój kolega powiedział, iż profesjonalną firmą jest również firma Zamel. Jednak ja sprawdziłem w sieci, iż spółka Zamel jest spoza Warszawy, także zdecydowałem się na przedsiębiorstwo Securex.tv. Securex.tv jest stosunkowo młodą, lecz szybko rozwijającą się firmą. Byłem pod znacznym wrażeniem ich solidności, to ogromne szczęście, iż właśnie na nich natrafiłem.

Awatar użytkownika

Hahaha! Te fora schodzą na psy. Tematy podejmowane na nich są coraz to śmieszniejsze. Nie rozumiem, po co gadać o pomysłach ochrony posesji?! Jakiś monitoring, profesjonalna kontrola dostępu. Co to jest? Mało interesujące. Oj chyba ludzie mają za dużo czasu i spamują te fora. Masakra jakaś!

Awatar użytkownika

Ja w mojej spółce założyłem CCTV. Przedtem tak zrobiłem, bez ustanku w spółce były jakieś włamania! Już miałem tego wszystkiego naprawdę dosyć! Obawiałem się o moje różnorodne cenne dokumenty! One przecież w żadnym razie nie powinny zaginąć. Pomysł założenia kamer wziąłem z poprzedniej firmy. To rozwiązanie bardzo się sprawdza. Teraz jest dużo mniej kradzieży. Jestem zadowolony, że mam własną spółkę, pozwala mi ona żyć na stosownym poziomie. No i moja Asia jest ogromnie zadowolona : ).

Awatar użytkownika

Teraz wystarczy, że w przeglądarce wpisze się jakieś słowo dotyczącekamer i pojawi się wiele różnych ofert. Ja tak zrobiłem. Z tego co sobie przypominam to był mi potrzebny ekspresowy montaż systemów kontroli dostępu. Pamiętam jak wynalazłem bardzo dobrą firmę Securex, która zaproponowała mi monitoring jak również systemy w bardzo korzystnej cenie. Byłem zszokowany kiedy w ciągu kilku dni przyjechali do mnie i zamontowali mi cały sprzęt. Muszę powiedzieć, że jest to dobra i fachowa firma. Dlatego Ci którzy wyszukują dobrych sposobów na ochronę swoich posesji bądź innych miejsc, to ja polecam serdecznie firmę Securex, która charakteryzuje się 100% gwarancją. : )

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC