Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pt gru 15, 2017 5:53 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich forumowiczów? Kto nie lubi pizzy? Pewnie każdy lubi, nie wiem jak jest u Was, ale u mnie pizza jest nieodłącznym elementem każdej domówki. Gdy kilka osób zrzuci się na pizzę, to za kilka złotych można zjeść duży kawałek sycącej pyszności. Obecnie ze znajomymi z roku testujemy różne lokale, aby wytypować najlepszą pizzę w okolicy. Która pizzeria powinna zagościć na stałe na liście naszych ulubionych? Jaka jest Wasza ulubiona pizza?

Awatar użytkownika

Mam tak samo jak Ty – pizza smakuje każdemu, a przez możliwość wyboru spośród wielu składników, można dotrzeć w gusta każdego. Bez względu na to, czy ktoś woli pizzę z kurczakiem, z rybą, czy może jest wegetarianinem – na mojej imprezie na pewno nie będzie głodny.

Awatar użytkownika

Idealną pizzą na domówki jest pizza Piwna – nawet nazwa jest spójna z okazją. Pizza taka składa się z sosu pomidorowego, oczywiście sera, a także kabanosów, bekonu oraz bodajże cebuli i mojego ukochanego ogórka konserwowego – uwielbiam go w pizzy! Zamawiamy ją zawsze na stronie internetowej: http://www.milenium-pizza.pl/. Według mnie to właśnie tutaj jest najlepsza pizza w Poznaniu. Pizza oferowana jest w czterech wydaniach, które różnią się wielkością. Na domówkę najlepsza jest oczywiście pizza 60cm.

Awatar użytkownika

Nie wyobrażam sobie, aby przynajmniej raz w miesiącu nie zjeść mojej ukochanej serowej pizzy. Jestem zakochany we Włoszech, więc kuchnia tego kraju też jest dla mnie imponująca. Poprzez idealnie dobrane składniki, odpowiedni ser, naprawdę można poczuć się jak we włoskiej pizzerii.

Awatar użytkownika

Cenię to, że Milenium Pizza daje nam możliwość samodzielnego stworzenia składników. Wybieram wówczas kurczaka, szynkę, ser feta oraz ogórka konserwowego. Uwielbiam to połączenie! W tej pizzerii każdy może znaleźć swoje ulubione.

Awatar użytkownika

Przyznam, że zwracam dużą uwagę na jakość składników, ich świeżość, a także na samo ciasto. Zgodzę się z kolegami powyżej, że ta pizzeria zasługuje na miano najlepszej właśnie dlatego, że spełnia moje oczekiwania, mimo że jestem wymagająca.

Awatar użytkownika

Tam jeszcze nie jedliśmy. Widzę, że mamy dużo do nadrobienia! Z chęcią spróbuję tej pizzy piwnej. Pozdrawiam, dzięki za wskazówki!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC