Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pt cze 23, 2017 1:47 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hej. Mój 10-letni syn niedawno zaczął interesować się modelarstwem, chętnie skleja niezbyt skomplikowane modele statków i samolotów. W mojej okolicy nie można jednak dostać zbyt wiele modeli dla dzieci, dlatego chciałabym Was zapytać, gdzie w necie można znaleźć duży wybór modeli do sklejania dla osób początkujacych, w tym także dla dzieci.

Awatar użytkownika

Ja już od dawna jestem pasjonatem modelarstwa i tym hobby powoli „zarażam” mojego syna. Modele dla takich jak on młodych, początkujacych osób kupuję w sklepie internetowym oferującym zabawki i nie tylko. Adres internetowy tego e-sklepu to http://dozabawy.com/. Trafiłem na niego już jakis czas temu, gdy poszukiwałem ciekawych zestawów klocków na prezenty dla dzieci. Jest tam duży wybór klocków, jak również innych zabawek i gier. Po wybraniu przeze mnie zestawów klocków zorientowałem się, że są tam również interesujące modele do sklejania, zarówno dla początkujacych, jak i zaawansowanych modelarzy takich jak ja.

Awatar użytkownika

Dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście w tym e-sklepie, a konkretnie pod linkiem http://dozabawy.com/155-modele-plastikowe-do-sklejania znajduje się duży wybór modeli do sklejania. Wyszukałam wśród nich kilka zestawów, które są przeznaczone dla dzieci od lat 10. Nawet znalazłam takie modele, które mogą sklejać już dzieci 8-letnie. Ostatecznie zamówiłam tam trzy zestawy dla mojego syna i teraz czekam na przesyłkę.

Awatar użytkownika

Powinny spodobac się Twojemu synowi, bo dostępne w tym sklepie modele są dobrej jakości i klei się je bardzo dobrze. W ogóle fajnie, że Twój syn zainteresował się modelarstwem, bo to wyjątkowo pożyteczna pasja, która pozwala rozwijać wyobraźnię oraz sprawność manualną.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC