Forum o bankowości
http://nextplus.pl/

Co podnieca kobietę?
http://nextplus.pl/viewtopic.php?f=11&t=219
Strona 1 z 1

Autor:  MarcoPolo [ wt wrz 13, 2016 4:23 pm ]
Tytuł:  Co podnieca kobietę?

Jakis czas temu zauważyłem ze mojej kobiecie zaczęło spadac libido. I szukam teraz sposobu by troche ja na nowo pobudzic. Czy wiecie może co skutecznie podnieca kobietę? Lipa ze szukam tu pomocy ale nie wiem co robic.

Autor:  Masakrator [ wt wrz 13, 2016 5:51 pm ]
Tytuł:  Co podnieca kobietę?

Ogórek, kabaczek to metody sprawdzone. Jak to przestanie działać, to chyba jesteś stracony :P

Autor:  Warhammer [ wt wrz 13, 2016 8:26 pm ]
Tytuł:  Co podnieca kobietę?

Teraz możesz kupic afrodyzjaki dla pań w dobrej cenie i to wygodnie przez neta. Po prostu na stronie sexelixir.eu znajdziesz afrodyzjaki naturalne które sa bezpieczne. Dodaje się niewielka ilość płynu do napoju i masz gwarantowany efekt.

Autor:  BigStan [ wt wrz 13, 2016 10:09 pm ]
Tytuł:  Co podnieca kobietę?

Jak chcesz wiedziec co kobiete podnieca to możesz poczytac w necie artykuly o tym. Po prostu musisz kolokwialnie muwic potestowac na sowojej partnerce co się jej bardziej podoba : )

Autor:  Beton [ śr wrz 14, 2016 1:03 am ]
Tytuł:  Co podnieca kobietę?

ogorki banany … może spróbować czegos nowocześniejszego niż metody babci?

Autor:  Warhammer [ śr wrz 14, 2016 1:57 am ]
Tytuł:  Co podnieca kobietę?

Wiesz jak kupisz afrodyzjaki tu sexelixir.eu to możesz spodziewac się dobrych efektow no i na pewno nie pozwoli ci zasnąć wieczorem tylko najlepiej wyprobuj w weekend :P Po prostu nie ma na co czekac tylko działać ;) Po prostu daj sobie czas by spróbować a bo nie warto od razu rezygnowac.

Autor:  MarcoPolo [ śr wrz 14, 2016 4:34 am ]
Tytuł:  Co podnieca kobietę?

ale jak zaczne stosowac afrodyzjaki to czy ona się nie obrazi? Bo nei chce przezywac cichych dni bez konca. A jednak mi zalezy na tym by to utrzymac co już wypracowałem , bo szkoda mi swojego czasu. Boje się ze nikogo lepszego już nie znajde. A jednak poznaliśmy się już jakis czas temu, i troche szkod by było tyle czasu marnowac.

Autor:  Warhammer [ śr wrz 14, 2016 5:13 am ]
Tytuł:  Co podnieca kobietę?

Nic na siłe, pamiętaj. Ale jak kupujesz afrodyzjak to potraktuj to jako wspomagacza. A nei konkurenta. Bo to nie o tu chodzi przeciez tylko o bliskość która może być przyjemnością : )

Autor:  MarcoPolo [ śr wrz 14, 2016 7:13 am ]
Tytuł:  Co podnieca kobietę?

Wlasnie tak mysle : ) bo może nie jest tak xle jak mysle i tylko niepotrzebnie się martwie tym. Może na wyrost, bo jednak nei ma sensu myslec o przyszłości. Lepiej p o prostu być obecnym tu i teraz – taka filozofia moja ;P a o afrodyzjakach chce jeszcze poczytac i zobacze co wyjdzie.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/