Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pt cze 23, 2017 7:02 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

W każdym miasteczku znajdziemy dobrego i niedrogiego fotografa. Wiem o tym z własnego doświadczenia. Chociaż najpierw również sądziłam, że to jest niemożliwe. Od dawna uważałam, że w stolicy są same drogie przedsiębiorstwa. A tu takie zaskoczenie. Pewnego dnia odpoczywając sobie przy kawie w coffee bar podeszła do mnie kobieta i dała mi kolorową ulotkę o tytule tanie zdjęcia weselne na Nowym Targu. Wykonałam tam telefon i wyszło na jaw, że serio ten fotograf proponuje swoje usługi w korzystnej cenie. Kto by pomyślał, że odnajdę takiego fotografa na wesele w Warszawie. A jednak chwilami trzeba dobrze poszukać i uda się. : D

Awatar użytkownika

Już 3 miesiące jestem szczęśliwą żoną : ) W zeszłym tygodniu odebraliśmy książkę zdjęciową z całej uroczystości. Jestem zachwycona! Ujęcia są cudne. A sesja w plenerze czaruje klimatem. Przyjaciółka ze studiów jak ujrzała wszystkie zdjęcia to bez namysłu zarezerwowała naszego fachowca, gdyż za pół roku sama się hajta : D Ze dwa miesiące myśleliśmy nad kwestią artysty z pasją. Teraz wiem, iż zatrudniliśmy najlepszego fotografa w Nowym Targu : )

Awatar użytkownika

NA znajomej witrynie wyszukałam temat fotografia ślubna kraków. Nacisnęłam w niego i zobaczyłam dużo odwołaczy do wielu polskich miast. Wybrałam profesjonalnego fotografa ślubnego z Nowego Targu i wypada zaznaczyć, że widok, który mi załadowało był całkiem ok. Możliwe, że konkretnie tego fotografa wynajmę do robienia fotek na zaślubinach : ) A wy w jakiej firmie się uwiecznialiście? Zasugerujecie jakieś sprawdzone punkty? Piszcie swoje komentarze!

Awatar użytkownika

Co niemiara ludzi skarży się, że Warszawa jest miastem gdzie nie mamy możliwości odnaleźć tanich świadczeń. Nieprawda. Niedawno poszukiwałam niedrogiego fotografa na wesele w Warszawie. Przyznam szczerze, że bardzo szybko trafiłam na świetną witrynę online, na której swoje usługi oferował uznany, jak również niedrogi fotograf. Zarezerwowałam go. Fotografie zrobił śliczne. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się takich zdjęć. Coś cudownego. No więc możecie zauważyć sami. To nie kłopot znaleźć takiego zawodowca. ; )

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC