Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest pt cze 23, 2017 1:47 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dj sklep
Awatar użytkownika

Dzień dobry! Pragnę otrzymać informacje na temat tego, co musi posiadać D-J, aby poprowadzić imprezę? Gdy przejrzę oferty dj sklep, to odszukam tam odpowiednie akcesoria w rodzaju specjalistyczny Powermikser? Planuje rozpocząć zawodową didżejkę, dlatego się pytam.

Awatar użytkownika

Profesjonalnie rzecz traktujący D-J, który pragnie obsługiwać imprezę prawidłowo, musi korzystać z tego rodzaju urządzeń jak mikser DJ. Sama zajmuje się didżejką od dawna, w związku z tym wiem co pisze. Nie wyobrażam sobie, aby w trakcie przeprowadzania imprez nie działały specjalne kolumny aktywne i inne tego typu sprzęty. W dzisiejszych czasach – gdy jest wielka konkurencja, nie można robić fuszerki, gdy pragnie się być w czołówce.

Awatar użytkownika

Gdy parę lat temu rozpoczynałem pracę jako DJ na początku kroki skierowałem w stronę internetu. Przeszukiwałem wielorakiego typu propozycje ofertowe jak m.in. słuchawki dla DJ, aby potem ułożyć dla siebie właściwy sprzęt DJ-ki. Z czasem moje wyposażenie stawało się bogatsze, pojawił się profesjonalny monitor aktywny i wiele innego typu urządzeń. Jednak prawdę mówić, ilość i rodzaj sprzętu dla didżeja uzależnia się od tego, czy traktuje on prowadzenie imprez na zawodowym poziomie czy w formie hobby.

Awatar użytkownika

W branży muzycznej jestem aktywny już od wielu lat, a dokładnie – jestem didżejem. Obsługuję różnorodne imprezy – zarazem małe w lokalnych pubach, jak i większe – na świeżym powietrzu. Wszystkim zaczynającym przygodę z tego typu zajęciem, sugeruje, żeby wybierając dla siebie kontroler midi czy inny sprzęty, korzystali wyłącznie z specjalistycznych sklepów. Korzystnie jest zainwestować w dobry, przykładowo kontroler MIDI, aby mieć zapewnienie, że posłuży nam długo, bez niespodziewanych awarii.

Awatar użytkownika

Wielkie dziękuję za dodane wypowiedzi. Zanotowałem interesujące propozycje, z pewnością będą mi przydatne podczas poszukiwań odpowiednich dla mnie sprzętów, gdy sprawdzać będę propozycje ofertowe proponowane przez nie wyłącznie w internecie działający DJ shop ze sprzętami potrzebnymi do prowadzenia imprez wszelkiego typu.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC