Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest ndz cze 25, 2017 12:09 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam! Mam pewien kłopot. Jakiś okres temu zmieniłam miejsce zamieszkania. Po prostu kupiłam sobie malutkie mieszkanie. Wszystko byłoby wspaniałe gdyby nie to, że jestem podglądana przez jakąś bezczelną babkę. Drażni mnie to. Myślę co zrobić. Wystukałam w wyszukiwarkę przyciemnianie szyb w Warszawie. Znalazłam kilka propozycji, ale nie wiem. A Wy jak sobie poradziliście z irytującymi sąs iadami?

Awatar użytkownika

Jedną rzeczą, która może uratować nas przed ciekawskimi sąsiadami to folie okienne. Dawniej uważałem, że zasłonki wystarczą, ale myliłem się kiedy przypadkiem wpadłem na pewną witrynę online artfoll.pl/verticale, która była własnością firmy Artfoll. Postanowiłem tam wejść i zapoznać się z propozycją. Warto było, bo nie dość, że to przedsiębiorstwo oferuje ogromny pakiet foli to jeszcze oferuje je po naprawdę niskich cenach. Osoby, które pragną ochronić swoją prywatność przed wkurzającymi sąsiadami mogą skorzystać z propozycji Artfoll. Na pewno będą zachw yceni. Polecam z czystym sumieniem! : D

Awatar użytkownika

Prywatność stanowi dla mnie bardzo istotną kwestię i dbam o to by skutecznie ją chronić. Przed wszędobylskim wzrokiem cwanych sąsiadów można się zabezpieczyć zamieszczając folię okienną na oknach. W naszym biurze zamontowano estetyczne verticale lecz niewątpliwie gdyby szef lepiej się orientował w nowościach, naklejono by folię.

Awatar użytkownika

Człowiek wraca wymęczony z roboty, a tutaj takie przynudzanie. Jakbym ja potrzebowała bronić swoją prywatność przed wścibskimi sąsiadami to wpisałabym w Google roleta Verticale w Warszawie i problem rozwiązany. Nie czaję tej rozmowy.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC