Forum o bankowości

Miejsce wszystkich miłośników bankowości elektronicznej i nie tylko
Dzisiaj jest ndz cze 25, 2017 12:11 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Siemka! Szukam jakiejś roboty. Siedzę już od dwóch miesięcy w domu i nie mogę znaleźć żadnej posady. Ale jest nadzieja. Niedawno jak moja mamcia wróciła z pracy to coś napomniała mi, że w spółce gdzie pracuje jej przyjaciółka szukają copywritera do robienia profesjonalnych tekstów. Powiedziała mi na czym polega ten zawód i muszę przyznać, że nawet przypadło mi to do gustu. Ale doszedłem do wniosku, że najpierw zapytam co Wy sądzicie na ten temat? Pracowaliście na tym stanowisku pracy? Dobre macie z tym wspomnienia?

Awatar użytkownika

Taki trudny dzień miała w pracy. Weszłam na forum internetowe licząc, że będzie tutaj fajnie, ale widzę, że tematy podejmowane tutaj są co raz to mniej fascynujące. A co ja mogłabym powiedzieć o stanowisku pracy seo copywriter? Nic, nigdy nie miałam z tym styczności. Więc nie jestem w stanie wyrazić swojej opinii. To nie moja bajka. Wychodzę stąd, może coś fajnego leci w telewizji.

Awatar użytkownika

Ja zostałam innowacyjnym seo copy writerem w zeszłym roku, podczas gdy firma, w której byłam zatrudniona zbankrutowała a ja nie posiadałam żadnych funduszy. Ten zawód wyróżnia się sporą innowacyjnością, jest coraz bardziej powszechny. Jego znaczny progres nastąpił razem z rozwojem netu, jest więc stosunkowo nowym zawodem. Ja trafiłam do świetnej firmy, osoby, które tam pracują są nadzwyczaj życzliwi, a także kontaktowi, pracuje mi się tam szczególnie dobrze.

Awatar użytkownika

Często wchodzę na fora i zawsze jestem miło zaskoczona podejmowanymi tu rozmowami. Jeśli chodzi o seo copywriting to muszę powiedzieć, że to bardzo interesująca praca. Zawsze zastanawiałam się czy nie spróbować się w tym zawodzie, ale niestety nie mogę znaleźć należytej propozycji.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC